1. Slapukai.

Šioje svetainėje esantys slapukai. Mes stengiamės siekti, kad jums būtų patogiau, taip pat tokiu būdu tobuliname funkcionalumą. Sukai siunčiami į jūsų lapą, jums besilankant svetainėje. naudojimas yra visiškai saugus jūsų prietaisi ir jame esančiai informacijai. Paspausdami toliau sutikdami „Sutinku“ arba „Sutinku“ arba „Sutinku“ arba „Sutinku“ arba „Sutinku“ arba „Sutinku“ arba „Sutinku“, patvirtinate, kad įterpti toliau. šį sutikti galima bet kada atšaukti pakeisdami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus ir ištrindami galimybę.

2. Kam naudojame slapukus?

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume savo svetainės ir mobiliųjų programų funkcionalumą ir kad palengvintume jų naudojimą. Slapukai reikalingi tam, kad pagerintume jūsų, kaip vartotojo patirtį, kad įgalintume suasmenintas funkcijas ir turinį, bei teikiame jums aktualius pasiūlymus. Slapukus naudojame: jūsų naršymo istorijos analizavimui, šie duomenys leidžia jums naudotis mūsų paslaugomis, taip pat statistinės analizės tikslais, kad galėtume pateikti jums komercinius ir reklaminius pasiūlymus.

3. Kokius slapukus naudojame?

Techniniai Būtinas tinkamam svetainės veikimui ir jūsų prašomos bei siūlomos paslaugos teikimui. Šie slapukai padeda rodyti svetainės turinį jūsų įrenginyje. Be jų neįmanoma tinkamai naudotis mūsų svetaine. Šie slapukai nerenka informacijos apie jus, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai. Funkciniai Yra slapukai, kurie užtikrina tinkamą svetainės veikimą (pvz., slapukai prisijungimui ar registracijai, kalbos nuostatos), o jų diegimui nereikia jūsų leidimo. Šie slapukai nerenka informacijos apie jus, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai. Analitiniai Yra naudojami nustatant svetainės naudojimą, jie gali stebėti atskirus vartotojus, tačiau tik tiek, kad vartotojai galėtų naršyti per svetainę. Surinktus slapukus naudojame siekdami pasiūlyti vartotojams kuo geresnę naršymo patirtį mūsų svetainėje, pavyzdžiui: slapukų informacija gali būti naudojama rodant populiariausias peržiūrėtas prekes, teikiant informaciją apie šiuo metu aktualiausius elementus ir kitą naudingą informaciją. Generuojami naršymo slapukai naudojami išimtinai statistikos tikslais, pavyzdžiui, analizuojant mūsų veiklą, tai, ką darome teisingai ir ką turime patobulinti, tačiau neleidžia identifikuoti konkrečių asmenų. Jie nenaudojami teikiant skelbimus. Tiksliniai ir reklaminiai Yra naudojami rinkti informaciją iš jūsų jūsų įrenginyje, kad būtų rodomi skelbimai pagal jus dominančias aktualias temas. Reklamos teikėjai šiuos slapukus patalpins svetainėje turėdami svetainės operatoriaus leidimą. Informacija, kurią surenka slapukai, gali būti bendrinama su kitais reklamos teikėjais, kad būtų galima įvertinti jų reklamos efektyvumą.

4. Trečiųjų šalių svetainės.

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes negalime kontroliuoti. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti šių svetainių privatumo politiką. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

5. Išvalykite, įgalinkite ir tvarkykite slapukus.

Spustelėdami „sutinku“ arba „nesutinku“ galite pasirinkti naudoti ar nenaudoti slapukų. Bet kada galite pakeisti slapukų nuostatas. Galite nustatyti, kad jūsų interneto naršyklė išjungtų arba blokuotų slapukus jūsų įrenginyje, įskaitant trečiųjų šalių slapukus. Taip pat galima blokuoti arba leisti saugoti slapukus tik tam tikrose svetainėse. Slapukus, kurie jau yra saugomi jūsų įrenginyje, galima bet kada ištrinti. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip tvarkyti naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite naudojamos naršyklės tinklalapyje.

6. Privatumo politikos atnaujinimai.

Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, todėl prašome sekti atnaujinimus apsilakant šioje skiltyje. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo.

7. Susisiekite su mumis.

Savo sutikimą naudoti slapukus galite bet kada atšaukti pateikdami mums užklausą el. paštu info@belacor.lt arba telefonu +370 688 53541. Atšaukdami sutikimą naudoti slapukus, taip pat turite ištrinti slapukus pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

Atnaujinta 2023.12.01